tel.: 34 313 90 16

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Protector Security / 2010.

Profil firmy

Protector to łacińskie słowo oznaczające obrońcę, czyli tego, który zapewnia bezpieczeństwo. W tej krótkiej definicji zawiera się cała filozofia naszej działalności.

Od 1992 roku zapewniamy naszym Klientom ochronę mienia opartą na skutecznych i niezawodnych rozwiązaniach. Na przestrzeni wielu lat naszej działalności zgromadziliśmy ogromne doświadczenie zarówno dzięki zadaniom, które sami zrealizowaliśmy, jak i poprzez obserwację oraz analizę strategii stosowanych przez światowych liderów w dziedzinie ochrony mienia. Dziś najcenniejszym jest dla nas fakt, iż stanowimy dla naszych Klientów solidne i godne zaufania wsparcie, dzięki któremu mogą realizować swoje cele bez przeszkód.

Protector to firma specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingowych w zakresie ochrony mienia we wszystkich sektorach rynku.

Jesteśmy jednostką stanowiącą odłam krakowskiego Protectora, funkcjonującą na podstawie koncesji na świadczenie usług ochrony osób i mienia wydanej przez MSWiA. Większość naszych działań jest realizowana na południu kraju, jednak nasz zasięg obejmuje wszystkie województwa. Dzięki nowoczesnemu Systemowi Zarządzania Jakością jesteśmy w stanie dostarczyć usługi na jednakowo wysokim poziomie na terenie całej Polski.

Większość naszej kadry pracowniczej stanowią licencjonowani pracownicy ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego I i II stopnia. Nieustannie podnosimy kwalifikacje zawodowe oraz kładziemy nacisk na doskonalenie pozytywnych postaw etycznych naszych pracowników.

Naszym zdaniem pracownicy ochrony powinni wykazywać wysoki poziom kultury osobistej oraz posiadać świadomość społecznego wymiaru pełnionej przez siebie funkcji.

Nasza firma jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej deliktowej opiewającym na 1 000 000,00 zł. Oznacza to, że Protector w pełni ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe z niewykonania lub nieprawidłowego wykonania zobowiązań wobec Klienta.

Rozwiązujemy Twoje obawy